Image is not available

PRODUCTION

DESIGN

IDEA

BONNEL is inventing, developing and manufacturing

electronic and mechatronic devices

WE ARE COMPANY OF THE YEAR

PRODUCTS POWERED BY

WE ARE PARTNER

WE ARE MEMBER

WE ARE CERTIFIED

Image is not available

OUR SMT PRODUCTION LINE

Image is not available

SOME PRODUCT EXAMPLES

Image is not available

With technical education you have much better opportunities!

Image is not available
Image is not available

=

Společnost pro jeden z jejích vývojových projektů získala dotaci v rámci titulu "Inovační vouchery" z rozpočtu Karlovarského kraje - odboru regionálního rozvoje.

For one of its development projects, the company received a subsidy as part of „Innovation vouchers“ from the budget of the Karlovy Vary Region – Regional Development department.

Für eines ihrer Entwicklungsprojekte erhielt das Unternehmen eine Innovationsförderung aus dem Budget der Karlsbader Region – Abteilung für die regionale Entwicklung.

Další fotografie z našeho kraje, zde kliknout ...

Here you can see more pictures, please click here ...

Hier können Sie weitere Bilder betrachten, bitte hier klicken ...

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

 


BONNEL TECHNOLOGIE a jeho zaměstnanci se řídí mottem

NÁPAD   VÝVOJ   VÝROBA

Již více než 28 let BONNEL TECHNOLOGIE vyvíjí, konstruuje, testuje a vyrábí elektronické a elektromechanické komponenty a zařízení pro zákazníky na celém světě v následujících dvou sektorech:
- řídící jednotky a systémy pro decentralizované čistírny odpadních vod a příslušenství
- zamykací technologie pro dveře a okna

Výrobky značky BONNEL jsou plně v souladu s firemní strategií “chytrých domů a budov” a jsou vyráběny v závodě v Chebu v České republice.

BONNEL, firma se zhruba 50 pracovníky, certifikovaná dle ISO 9001, nabízí inovativní produkty a odborné poradenství “na míru” pro své zákazníky v sektorech B2B a B2C. Společnost se pravidelně účastní předních světových veletrhů a výstav, například IFAT v německém Mnichově.
Mezinárodní tým BONNEL může nabídnout odborné znalosti a zkušenosti v programování firmware, embedded a PC software stejně jako v pokročilých technologiích používaných ve výrobě (SMT, THT, výroba a montáž mechatronických součástek a zařízení…). Firma staví na flexibilních řešeních dle požadavků svých zákazníků.

BONNEL, středně velká rodinná firma, je nedílnou součástí místní komunity města Chebu. Díky své strategii společenské zodpovědnosti se stala partnerem významných místních, regionálních i celostátních akcí, jako je FIJO Festival. BONNEL s hrdostí spolupracuje s místními středními školami a technickými univerzitami v České republice a v Německu, s cílem vychovávat budoucí generaci specialistů a inženýrů v oboru elektrotechniky.