ZAKÁZKOVÝ VÝVOJ

VÍCE NEŽ 25 LET VÝVOJE A VÝROBY ELEKTRONIKY A EMBEDDED SOFTWARE

Od roku 1992 prokazuje BONNEL TECHNOLOGIE svoje znalosti a kompetence ve vývoji elektroniky a embedded software. Vaše domácí čistírna odpadních vod nebo Vaše zamykací technologie domovních dveří může být řízena právě firmwarem, který vyvinul náš zkušený tým. Náš design a expertíza stojí za mnoha kontrolními jednotkami, chytrými zamykacími systémy a nejnovějšími aplikacemi pro zákazníky v České republice, v Evropě i na světě.

VYSOKÁ KVALITA A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Díky znalostem a profesionálnímu projektovému managementu se společnost BONNEL TECHNOLOGIE stala spolehlivým partnerem pro místní i celosvětové výrobce v těchto oborech:

NAŠE KLÍČOVÉ KOMPETENCE A ZNALOSTI

  • Jazyky: C/C++ pro vývoj firmware embedded
  • Java, Python, C++/C# pro vývoj aplikačního software
  • Podporované MCU architectures – ARM, PIC, RENESAS
  • Expertíza v RTOS - Linux, Windows NT/Embedded/IoT, FreeRTOS, Segger embOS
  • Project management software - Atlassian JIRA

PROČ SPOLUPRACOVAT S VÝVOJOVÝM TÝMEM BONNEL

PROFESIONÁLNÍ TÝM

Vývojové oddělení BONNEL TECHNOLOGIE je silný tým vyzrálých profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti firmware a embedded software aplikací. IT inženýři a jejich odborné znalosti jsou skutečnou zárukou individuálního přístupu ke každému projektu.

HOLISTICKÝ PŘÍSTUP

Nabízíme kompletní projektovou podporu. Společně s našimi zákazníky analyzujeme vstupní data a požadavky, navrhujeme možná řešení firmware nebo embedded software, zavádíme je, testujeme jejich funkčnost a poskytujeme průběžnou podporu a zlepšování.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Za dlouhá léta spolupráce jsme vybudovali s našimi zákazníky spolehlivá partnerství. V jakékoliv fázi projektu poskytujeme profesionální a cenově výhodná řešení.

UDÁVEJTE S NÁMI TRENDY A SMĚR!

Naše výrobky jsou pohonem mnoha existujících elektronických zařízení, ale firmware a embedded software vyvinutý firmou BONNEL TECHNOLOGIE je hybatelem pokroku v monitoringu decentrálních čistíren odpadních vod a v zamykacích systémech. Nezávisle na tom, zda jde o velký koncern nebo o malou firmu, je náš inovativní přístup jasnou výhodou pro naše zákazníky.

Vyžádejte si konzultaci k Vašemu projektu!

Kontaktujte náš Prodejní tým na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.